DomainSat.Org Domain Satış Platformu

aradigincevap.com : 70,00 TL     flyoludeniz.com : 15,00 EUR     deutzparca.com : 15.000,00 TL     emlakuzmanim.com : 350,00 USD     mustafamuhammed.com : 1.000,00 TL     ruyacagla.com : 1.500,00 TL     Gastrohaberi.com : 150,00 TL     ruyacagla.com : 1.500,00 TL     Smmapibayi.com : 400,00 TL     birdilogren.com : 4.000,00 TL     btcduragi.com : 2.000,00 TL    

Açık Artırma Kullanımı ve Şartları

Açık Artırma Kullanımı ve Şartları

İşbu sözleşme Açık Artırma kurallarını beyan etmektedir.

Açık Artırmaya katılan tüm kullanıcılar bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılacaktır.

Başlangıç Fiyatı : Açık arttırma başlangıç fiyatı yazmanız zorunludur.
Açık Arttırma Bitiş Tarihi :  Konuda belirtilmesi zorunludur.
Minimum Artış: Açık artırmada minimum artış en az 5 TL, 5 USD veya 5 EURO şeklinde olmalıdır.
Hemen Al : Açık arttırma konularında HEMEN AL fiyatı belirlemek zorunludur. 

KONUYA TEKLİF GELDİKTEN SONRA açık arttırma bilgileri (süre, hemen al fiyatı ve diğer tüm kriterler) kesinlikle DEĞİŞTİRİLEMEZ, konudaki fiyatlandırma bilgileri tekrar düzenlenemez. 

Eğer açık artırma sizde sonlandı ise almak zorundasınız. Açık artırım sonlandıktan sonra ödeme bilgileri en geç 24 saat sonra alıcıya bildirilmelidir. Alıcı da bu bilgileri aldıktan en geç 48 saat sonra ödeme yapması gerekmektedir. Ödeme hafta sonuna denk gelmiş ise ilk mesai günü ödeme yapılması zorunludur. Ödeme süresinin uzatılma talebi olur ise, satıcının inisiyatifindedir. Açık arttırmayı kazanıp ödeme yapmayan kullanıcılar için BAN cezası uygulanacaktır.

Teklif verdikten sonra teklifi geri çekmek yasaklanmıştır. Satıcıya sıkıntınızı iletip satıcıyı ikna edebilir iseniz teklifinizi ihale devam ederken geri çekebilirsiniz. Aksi takdirde teklif verirken 2 kere düşünün. Teklifler geri çekilemez.

Eğer açık artırmaya son teklifi veren almadıysa kişi hakkında BAN cezası vardır. Bir önceki teklifin sahibinin domaini alıp almaması, satıcının domaini satıp satmaması karşılıklı mutabakata bağlıdır. Karşılıklı mutabakata varılırsa bir önceki teklif sahibinin ödeme yapacağı bedel, açık arttırmaya teklif verdiği son bedeldir.

Açık arttırma kategorisine açtığınız konuya teklif gelmediği durumlarda minimum 24 saat sonra konunuzu İPTAL edebilirsiniz. 24 saatten önce iptal edilen açık arttırma konuların sahipleri uyarılacaktır. Tekrarı halinde BAN cezası uzatılacaktır. İPTAL etmek için site yöneticine mesaj göndermeniz yeterlidir.

Satış başlıkları altında teklifin dışında yapılan tüm yorumlar yasaktır. Süper fiyat, param olsa alırdım, beş para etmez, hayırlı satışlar, tarzında yorumlar yazılamaz, cezası KONUDAN BANLANMA olacaktır. Yorum yapan uyarılacak, tekrarı halinde BAN cezası uygulanacaktır.

 HEMEN AL fiyatı belirlemek zorunludur. Belirlenmediği takdirde konu sahibi uyarılacaktır. Belirlenmemeye diğer konularında devam ettiği takdirde BAN cezası uygulanacaktır.

Açık arttırma kategorisine ekleyeceğiniz domaini, başka bir platformda açık arttırmaya yada satışa sunulması serbesttir ancak diğer platformlardaki satışın meşruluğunu biz kontrol edememekteyiz. Açık arttırma devam ederken «Satıldı» ibaresi ile iptal edilen konularda, domain sahibine BAN cezası uygulanacaktır.

Açık arttırma konusunda satışların USULE UYGUN OLMADIĞINI ve KATEGORİ KURALLARINA UYMADIĞINI düşünüyorsanız veya başka bir sorun görüyorsanız konu altına yorum yazmayınız. Bu tür yorumlar konudan silinecektir. Sağ menüde bulunan Rapor Et  Butonu ile bildirilen tüm konular, ilgili yönetici tarafından incelenmekte ve gerekli işlemler uygulanmaktadır.

Açık Artırma bitiş tarihi gelmeden açık artırma SONLANDIRILAMAZ Açık artırma tarihi geldiğinde otomatik işlem sonlanacakır ve son teklif veren kişiye kalacaktır domain son teklif veren domaini almaz ise BAN cezası uygulanacaktır..

Açık arttırma satış konusu açan tüm üyeler, bu kuralları okumuş sayılır.